Filtruj według

Cena

Cena

-

programy komputerowe

programy komputerowe

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

GSW ORANGE BDO to zaawansowane oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami z obsługą wagi samochodowej, wraz pełną integracją z Bazą Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadam (BDO). Oprogramowaniu GSW Orange BDO daje możliwość kompleksowego zarządzania cyklem życiem odpadu w magazynie, od momentu przyjęcia go na wadze samochodowej aż do momentu przekazania do utylizacji. Przy wykorzystaniu rozwiązania GSW Orange BDO mamy możliwość stworzenia zintegrowanego systemu ważenia odpadów w zakładach gospodarki odpadami. W oparciu o oprogramowanie GSW można stworzyć kompleksowy system, który zbiera dane nie tylko z wagi samochodowej ale także innych rodzajów wag, jak wagi taśmociągowe, paletowe oraz mieszarko - rozdrabniarki do produkcji biomasy.

Samoobsługowy terminal STX 5000 wyposażony jest w czytelny wyświetlacz TFT o bardzo dużej jasności umożliwiający pracę

nawet w ostrym słońcu. Klawiatura alfanumeryczna montowana na terminalu posiada duże przyciski ułatwiające wpisywanie

tekstu przez użytkownika. Terminal STX 5000 może zostać wyposażony w przemysłową drukarkę kwitów wagowych oraz

interkom do kontaktów z obsługą wagi (dźwięk jakości HD).

Program Komunikacja służy do odbioru i zapisu danych z wagi przez port szeregowy RS-232 (lub USB) komputera lub sieć ethernet i jest przeznaczony do współpracy z wagami firmy AXIS. Umożliwia zerowanie, tarowanie, odczyt wyników pomiaru oraz transmisję danych z wagi. Program umożliwia podgląd i zapis wyników ważenia do pliku tekstowego, który później, dla celów dalszej obróbki, można wczytać w innym programie np. arkuszu kalkulacyjnym.

Pobierz program.

0,00 zł Netto
0,00 zł Brutto

Program AXIS FM przeznaczony jest do współpracy z miernikami siły AXIS serii FB, FC oraz FSA, FSB i FSC. Program umożliwia odczyt pomiarów z miernika siły na bieżąco (on-line) lub po wcześniejszym zebraniu wyników w pamięci urządzenia (off-line). Dodatkowo z poziomu AXIS FM dostępna jest większość ustawień istotnych z punktu widzenia pomiarów oraz zapis wyników i wykresu do pliku.

Pobierz program.

0,00 zł Netto
0,00 zł Brutto

PROMas jest oprogramowaniem przeznaczonym do współpracy z wagoszuszarkami firmy AXIS. Program umożliwia łatwe zarządzanie dokonanymi pomiarami wraz z raportami, a także wydruk oraz eksport danych do popularnych plików takich jak: PDF czy arkusz Excel. Program rysuje dokładny wykres suszenia wagi. Posiada wbudowaną obsługę trzech języków (polski, angielski i niemiecki). 

Pobierz program.

0,00 zł Netto
0,00 zł Brutto