Filtruj według

Cena

Cena

-

Marka

Marka

widły ważące (do wózka widłowego)

widły ważące (do wózka widłowego)

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Nowe widły ważące do wózków widłowych w komplecie ze wskaźnikiem COMPACT do odczytu masy bezpośrednio z kabiny. Technologia Bluetooth 5.0 o niskim zużyciu energii i akumulator litowo-jonowy zapewniają długą żywotność. Szczególnie wytrzymały, wykonany w całości ze stali, aby wytrzymać czas. Dostępny w zatwierdzonej wersji do użytku legalnego.

Para wideł ze zintegrowanym systemem ważenia do wózków podnośnikowych, łatwa w obsłudze, solidna i niezawodna. Opcjonalny wskaźnik bezprzewodowy do zainstalowania w kabinie ułatwia operacje ważenia i oferuje szeroką gamę akcesoriów. Działa przez akumulator lub bezpośrednio z wózka podnośnikowego. Kompatybilny z każdym wózkiem widłowym posiadającym płytę uchwytu wideł DIN 15173 - FEM, klasy IIA (opcjonalnie IIB) lub IIIA. Dostępny w wersji z aprobatą CE-M.

System ważenia z podwójną płytą do wózków widłowych z mocowaniem standardowym DIN15173 - FEM klasa III. Całość składa się z dwóch płytek wagowych oraz puszki przyłączeniowej. Solidny, poręczny i prosty w montażu system umożliwia ważenie podczas załadunku i rozładunku przy użyciu wózka widłowego. Do użytku wewnętrznego.