Filtruj według

Serwis

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych w dziedzinie serwisowania wag zarówno mechanicznych jak i elektronicznych. Nasz serwis jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt do naprawy i wykrywania usterek. Naprawiamy wagi każdego typu, począwszy od wag laboratoryjnych po wagi samochodowe.

KONTAKT:

tel.: 798 439 853

e-mail: serwis@uniwag.pl

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Firma Uniwag zajmuje się przeglądem, przygotowaniem wag do legalizacji i legalizacją wszystkich wag z Zatwierdzeniem Typu.

Podana cena obejmuje koszt przygotowania do legalizacji, kalibracji i legalizacji wag o udźwigach do 20kg (II i III klasa).

W celu wyceny kosztów legalizacji wag o większych udźwigach (klasa II i III) oraz wyceny legalizacji wag analitycznych (klasa I) zapraszamy do kontaktu.

Darmowa wycena.

120,00 zł Netto
147,60 zł Brutto

Firma Uniwag oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie serwisowania, napraw, wzorcowania oraz legalizacji wag, zarówno mechanicznych jak i elektronicznych. Nasz serwis jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt do naprawy i wykrywania usterek. Naprawiamy wagi każdego typu, począwszy od wag laboratoryjnych po wagi samochodowe.

Zapraszamy do kontaktu. Darmowa wycena.

140,00 zł Netto
172,20 zł Brutto