Zestaw wag podkładkowych WWSB

12 000,00 zł netto
14 760,00 zł Brutto

Zestaw wag podkładkowych WWSB, składający się z dwóch podkładek oraz miernika wagowego z drukarką w walizce.

Legalizacja
Ilość

Koszt wysyłki

Sprzedawca nie podał jeszcze kosztów wysyłki dla Twojego kraju. W celu oszacowania prosimy o kontakt

Elektroniczne wagi podkładkowe służą do określenia obciążenia kół, osi oraz wyznaczania ciężaru całkowitego pojazdu. Ważenie odbywa się statycznie – po zatrzymaniu się pojazdu na platformach. Platformy wagowe powinny być ułożone na płaskim, twardym, poziomym podłożu. Podstawowy zestaw składa się z 2 podkładek wagowych oraz miernika w walizce z drukarką. Podkładki łączą się z miernikiem przewodem o długości 10m. Wagi podkładkowe WWS dostępne są w różnych wersjach udźwigowych oraz różnych wielkościach pomostu.

Platformy wagowe podczas pomiaru powinny być ułożone na płaskim, twardym, poziomym podłożu. Różnice poziomów od strony najazdu i zjazdu nie powinny przekraczać 0,1%. Podczas pomiaru (ważenia) nacisku osi, wszystkie pozostałe osie pojazdu powinny znajdować się na takiej samej wysokości co oś ważona (należy stosować podkładki pod osie nie ważone).

Wyznaczanie masy całkowitej pojazdu na wagach podkładkowych składających się z dwóch podkładek ważących poprzez sumowanie nacisków na osie, nie jest „ważeniem legalizowanym”. „Ważenie legalizowane” ma miejsce w momencie gdy ilość podkładek ważących jest równa ilości kół w ważonym pojeździe.

Opis

Obciążenie maksymalne (max)
600 kg / 1.5 t / 3 t / 6 t / 8 t
Działka odczytowa (d)
200 g / 500 g / 1 kg / 2 kg / 5 kg
Wymiary podkładki
400 x 300mm
Legalizacja
Łączny koszt wybranych opcji
0,00 zł