Waga jubilerska precyzyjna ATZ220R AXIS

2 275,50 zł Brutto
1 572,50 zł netto
1 934,18 zł Brutto Rabat 15%

Wagi precyzyjne jubilerskie przeznaczone do pracy zakładach jubilerskich i pracowniach złotniczych, gdzie wymagana jest wysoka dokładność pomiaru. Charakteryzujące się dużą dokładnością ważenia. Służą do ważenia złota, biżuterii, kamieni szlachetnych, srebra oraz  platyny

Legalizacja
Ilość
Czas realizacji około 3-8 dni roboczych.

Koszt wysyłki

Sprzedawca nie podał jeszcze kosztów wysyłki dla Twojego kraju. W celu oszacowania prosimy o kontakt

Wagi laboratoryjne kompaktowe serii ATA i ATZ są przeznaczone do ogólnego stosowania (laboratoria, produkcja), w tym do zastosowań wymagajacych legalizacji (za wyjątkiem ATZ520).
Łączą w sobie małe rozmiary i wysoką dokładność. Zastosowano w nich mechanizm ważący o sprawdzonej, klasycznej konstrukcji zapewniającej wieloletnią, niezawodną eksploatację. Osłaniający szalkę wagi, przeźroczysty klosz z przykrywką (opcja), umożliwia pracę w pomieszczeniach, gdzie niemożliwe jest wyeliminowanie ruchów powietrza. Duży, jasno podświetlony wyświetlacz oraz funkcjonalna klawiatura wagi sprawiają, że obsługa wagi jest wygodna i efektywna. Wszystkie wagi otrzymują bogaty zestaw funkcji specjalnych: liczenie sztuk jednakowych detali, wyliczanie zmian masy w procentach, sporządzanie receptur, zmiana jednostek pomiarowych (ct, lb, oz, ozt, gr, dwt), sumowanie serii ważeń i inne. Złącze szeregowe RS232C pozwala na podłączenie komputera, drukarki lub etykieciarki w celu drukowania kwitów i raportów. Interfejs USB-B (standard w ATA) umożliwia łatwe połączenie z komputerem i archiwizację wyników ważenia. 

Wagi ATA posiadają układ kalibracji wewnętrznym odważnikiem, który zapewnia samoczynne utrzymywanie dokładności wagi podczas eksploatacji. Wagi ATZ mają możliwość kalibracji tylko zewnętrznym wzorcem masy.

   

Opis

Obciążenie maksymalne (max)
220 g
Działka odczytowa (d)
0.01 g
Klasa dokładności
II
Rodzaj Kalibracji wagi
zewnętrzna
Temperatura pracy
18°C do 35°C
Wymiary szalki
ø 115 mm
Wyświetlacz
LCD ( z podświetleniem )
Zakres tarowania
Pełny
Port komunikacyjny
RS 232
USB
Zasilanie
230V (zasilacz zewnętrzny)
Gwarancja
24 miesiące
Legalizacja
Łączny koszt wybranych opcji
0,00 zł